window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-DCV6B0ZP8K');

Aeglase hetke meekomplekt

15,00 

Ainult 2 laos

Komplekt koosneb Aeglase hetke ranna-, raba- ja metsaõite meest 500 g, kanarbikumeest 500g ja kärjemee tükist. Kõik see mesi on korjatud Pärnumaalt –  Kastna poolsaarelt, Jäärumetsa metsadest ning Tõhela ja Nätsi-Võlla rabadest.

Ainult 2 laos

Tootekood: Meekomplekt Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Kolmene komplekt koosneb erinevate maitsetega metest ning tükist kärjemeest. Hea valik meegurmaanile ja kingituseks.

Ranna-, raba- ja metsaõite mee ja kanarbikumee täpsemat kirjeldust vaata nende toodete alt. Kärjemesi on otse mesitaru kärjeraamist lõigatud meetükk, mis on hea nii magusa “nätsuna” otse suhu pistmiseks kui erinevates toitudes. Näiteks on Aeglase hetke naaber toidublogija Tuuli Mathisen koostanud retsepte Aeglase hetke kärjemeest – kitsejuust kärjemeega, jogurtimaius. Küsi meilt täpsemalt järgi!

Mesi on alati kättesaadav iseteenindustarust, mis asub Tormikadaka talu sissesõidul. Samuti saab ajavahemikul september-mai mett tellida Tallinnas Nõmmel asuvasse iseteenindustarusse. Samuti on mee tarne Tallinna ja Tõstamaa osavalla piires tasuta alates 25 eurosest ostusummast. Mujale Eestisse saadame mee pakiautomaati ja seega lisandub mee hinnale transpordikulu.

Title

Go to Top