window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-DCV6B0ZP8K');

Kärjemesi

4,00 

Ainult 1 laos

See kärjemee tükk nagu kõik meie mesi pärineb Pärnumaa rannaniidult, metsadest ja rabadest. Meie nektarikorje kohad on Kastna poolsaarel, Jäärumetsa metsades ja Tõhela ning Nätsi-Võlla rabades.

Ainult 1 laos

Tootekood: Aeglane hetk kärjemee tükk Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

See kärjemee tükk pärineb Pärnumaa metsadest ja rabadest, täpsemalt on nektarikorje kohad Jäärumetsas ja Tõhela ning Nätsi-Võlla rabades.

Kärjemee tükk on lõigatud otse mesitaru kärjest ja karpi pandud. Otse suhu pistmiseks või toitudes kasutamiseks! Meie hea naaber toidublogija Tuuli Mathisen koostanud erinevaid retsepte Aeglase hetke kärjemeest. Küsi meilt täpsemalt järgi!

Mesi on alati kättesaadav iseteenindustarust, mis asub Tormikadaka talu sissesõidul. Samuti saab ajavahemikul september-mai mett tellida Tallinnas Nõmmel asuvasse iseteenindustarusse. Samuti on mee tarne Tallinna ja Tõstamaa osavalla piires tasuta alates 25 eurosest ostusummast. Mujale Eestisse saadame mee pakiautomaati ja seega lisandub mee hinnale transpordikulu.

Title

Go to Top