Võta ühendust

Kirjuta

aeglanehetk@aeglanehetk.ee

Helista

50 48226 Siiri Otsmann

Esimese mesitaruga talvel 2017

Külasta meid või meie iseteenindustaru

Tormikadaka talu, Kastna küla,
Pärnu linn, Pärnumaa 88106

Iseteenindustaru avatud 24/7. Muu külastusaeg palume ette kokku leppida.

Meie iseteenindustarus on alati müügil meie talu meetooted ning taimsed teed. Sõltuvalt hooajast ka küünlad, küünalde ja jõulukroonide meisterduskomplektid. Lihtsalt tõsta taru katus, võta soovitud tooted ning jäta kassasse sularaha või maksa pangaülekandega. Erisoovide korral võta eelnevalt ühendust ja paneme soovitud kauba tarru, kättesaadavaks tuleku ajaks.

Asukoht Aeglase hetke külastusteks ja iseteeninduspunkti

Otsi “Aeglane hetk” Google Map’ist või Waze’st.

Detailsed juhtnöörid:

  • Pärnust sõita Lihula poole ca 10 km, siis keerata vasakule Tõstamaale, kuhu ca 30-40 km sõltuvalt valitud teest. Tõstamaalt ca 4 km Varbla poole näitab silt vasakule Kastna tammedele, keerata sinna, sõita edasi 1,5 km ja oletegi kohal.
  • Lihulast Virtsu maanteelt keerata Karuse-Kalli teele, sõita 7 km kuni teeristini, mis viib Tõstamaale. Sealt 34 km edasi näitab silt paremale Kastna tammedele, kuhu keerates sõita edasi 1,5 km ja oletegi kohal.

Võimalus saada ostetud kaup kätte Tallinna iseteenindustarust.

Tallinnas Nõmmel aadressil Sihi 120

Iseteenindustaru Tallinnas avatud tellimise peale septembrist maini.

Asukoht tellitud toodete kättesaamiseks Tallinnas

Tallinnas Nõmmel Kivimäel aadressil Sihi 120 hoovis asuva iseteenindustaru juurde tellitud kauba järgi saab tulla:

  • autoga, sõites Mustamäe poolt tulles üle Hiiu raudtee ülekäigu ning keerates paremale, jätkates sõitu kuni vahetult enne kolmandat ülekäigurada vasakule keerates leiate üles Sihi tänava ja seda tänavat edasi minnes varsti ka maja Sihi 120 või sõites kesklinna poolt tulles mööda Vabaduse puiesteed, keerates vahetult enne Jannseni Maximat paremale Kõla tänavale, sealt edasi vasakule Sihi tänavale ning jätkates Sihi tänavat mööda kuni leiate üles maja Sihi 120;
  • rongiga, tulles maha Kivimäe rongipeatusest ning leides üle ülekäigu raja tulles raudteega ristuva Sihi tänava ning jalutades sedamööda edasi kuni Sihi 120 majani;
  • bussidega nr 18, 33 ja 27 – kõik bussid peatuvad Sihi 120 majast jalutuskäigu kaugusel, täpsemate juhtnööride saamiseks helistage 5048226.

Astuge hoovi, leidke iseteenindustaru viimasel parkimiskohal panipaiga ukse juures katuse all ning tõstke üles taru katus – saate oma tellitud kauba kätte.

Aeglase hetke rekvisiidid

OÜ Aeglane hetk • Registrikood 14630408 • Pangakonto EE417700771004577826

Saa osa aeglaste hetkede täiendustest, liitu kirjalistiga.

Koostööpartnerid

Projektid

Mesindusmaja ehitus

Mesindusmaja sai valmis 2021. aastal nullist katuse alla Väikeste põllumajandusettevõtete arendamise toetuse ja Darlop OÜ abiga.

Mesindusmaja annab hoogu mõnusamaks mesinduseks, mahutades kogu mesindusinventari, ning paremaks meekäitluseks, võimaldades kaasaaegset toidukäitlust. Mesindusmaja on avatud uudistamiseks kõikidele huvilistele, kirjutage või helistage ja lepime aja kokku!

Aeglaste hetkede saaduste mitmekesistamine

Pärnu Lahe Partnerluskogu heakskiidul ja PRIA toel oleme saanud LEADER vahenditest toetust. Toetuse abiga soetame vahendid, mille abil saab meie mee töötlus efektiivsemaks ning saaduste valikusse lisandub uusi lisaväärtuslikke tooteid ja teenuseid. Jälgige meie hetkede lehte või liituge seal viidatud kirjalistiga!