window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-DCV6B0ZP8K');

Ületalvitunud mesilaspere

240,00 358,00 

Ainult 2 laos

Osta mesilaspere  oma koduaeda! Aeglase hetke ületalvitunud mesilaspered on suurepärane investeering, et saada suvel mesindamisest aeglaseid hetki endale, positiivseid emotsioone, värskes õhus füüsilist tegevust ning hooaja lõpus rõõmu meesaagi üle.

Kirjeldus

Võta aeglased hetked endale koju koos mesilasperega

… mesilaspere hooldades saad ennast vaimselt laadida ja füüsiliselt virgestada.

…õpid tähele panema ja tundma looduse rütmi, mis iga aasta on erinev.

…saad oma mee, mis sisaldab kodukandi taimede nektarite maitset, värvi ja lõhna.

Mesilasperega tegelemine garanteerib Sulle aeglased hetked.

Aeglase hetke ületalvitunud mesilaspered on edukalt üle talve elanud tugevad 20 Farrari raamised mesilaspered, mis on võimelised uuel hooajal korjama maksimaalse koguse nektarit. Peres on:

  • eelmise aasta Buckfast mesilasema, kes on piisavalt noor elujõulise pere arenguks ning madalamaks sülemlemistungiks;
  • mesilased, kes katavad vähemalt poole raamidest;
  • haudmekärjed nii kaanetatud kui kaanetamata haudmega vähemalt kuue raami ulatuses;
  • söödakärjed piisava koguse sööda ja suiraga mesilaspere arenguks kevadel.

Mesilasperele on tehtud põhjalik varroosi tõrje eelmise aasta sügisel ning mesilas jälgitakse regulaarselt varroalesta taset. Kutseliste Mesinike Ühingu liikmena tagame, et mesilaspere müügil järgitakse mesilasperede ostu-müügi head tava, mis kättesaadav https://mesinikud.ee/artiklid/2019-Mesilasperede-ostu-m%C3%BC%C3%BCgi-juhis_EKM%C3%9C.pdf

Pere hinna sisse kuulub miinimumvariandis vaid mesilaspere raamidel, mis tähendab, et taruinventar/transpordikast peab olema ostjal endal kaasas. Teine variant on mesilaspere soetada kahe korpusega, tarupõhja ja katusega. Korpused on täispuidust väga tugeva ning kergesti käsitletava konstruktsiooniga, tarupõhi on tunnel tarupõhi ja katus on soojustusega plekist katus. Samuti on võimalik mesilaspere soetada koos kogu pere aastase inventarivajadusega – seitsme korpuse tarupõhja ja katusega.

Kevadiste talvitunud mesilasperede parim ostu-müügihetk on aprillist kuni võilille õitsemise alguseni, mis sõltuvalt aastast on tavaliselt esimesel või teisel maikuu nädalal.

Martin Valk Läänemaalt ja noormesinikud saadud Buckfast mesilaspere läbivaatlemas.

Title

Go to Top