window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-DCV6B0ZP8K');

Idupere

128,00 268,00 

Laos

Aeglase hetke idupered on noored värskelt loodud mesilaspered, kellel arenguhoog sees ja kõik veel ees. Soeta idupere endale, et kasvada koos ja saada kiirest arengust osa.

 

Kirjeldus

Aeglase hetke idupered on ostu aastal loodud mesilaspered uue, sama aasta Buckfast mesilasemaga. Perel on kiireks arenguks loodud kõik eeldused ning sõltuvalt pere loomise ajast ning piirkonna korjetingimustest võib veel samal aastal tuua hea meesaagi. Peres on:

  • noor värskelt munema hakanud Buckfast mesilasema, kelle edukas haudmetegevus on kontrollitud;
  • mesilased, kes katavad enamuse raame tihedalt;
  • haudmekärjed nii kaanetatud kui kaanetamata haudmega on arvult üle poolte raamide;
  • söödakärjed piisava koguse sööda ja suiraga mesilaspere arenguks.

Mesilas jälgitakse regulaarselt varroalesta taset ning tehakse efektiivset tõrjet. Kutseliste Mesinike Ühingu liikmena tagame, et mesilaspere müügil järgitakse mesilasperede ostu-müügi head tava, mis kättesaadav https://mesinikud.ee/artiklid/2019-Mesilasperede-ostu-m%C3%BC%C3%BCgi-juhis_EKM%C3%9C.pdf

Pere hinna sisse kuulub miinimumvariandis viis raami puidust korpuses, mis on transpordiks pealt ja alt kaetud võrguga. Suurem idupere on 10 Farrari raamil ühes korpuses, tarupõhja ja katusega. Korpused on täispuidust väga tugeva ning kergesti käsitletava konstruktsiooniga, tarupõhi on tunnel tarupõhi ja katus on soojustusega plekist katus. Samuti on võimalik 10 raamine mesilaspere soetada koos kogu pere aastase inventarivajadusega – seitsme korpuse, tarupõhja ja katusega. Tühjad raamid kuue lisakorpuse osas komplekti ei kuulu, aga võib soovi korral juurde soetada.

Iduperede üleandmine on mai lõpust juuli lõpuni, sõltuvalt sellest kuidas uued mesilasemad on kättesaadavad.

Title

Go to Top