window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-DCV6B0ZP8K');

Mesilasvahast küünlad – 5 tk

9,00 

Naudi aeglaseid hetki pimedatel õhtutel, naturaalsed mesilasvahast küünlad toovad sinu koju hubasust ja mesist looduse hõngu.

Tootekood: Küünal5 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Mesilasvahast küünalde komplekt sisaldab viite 14 cm kõrgust ja 2 cm läbimõõduga mesilasvahast küünalt. Mesilasvahast küünlad on 100% looduslikud, keskkonnasõbralikud ja pärit siitsamast Eestist.

Teiste küünaldega võrreldes on siin suur vahe. Erinevalt parafiinist, mis on nafta tootmise jääkaine, põlevad mesilasvahast küünlad puhtalt ning kirjanduses on välja toodud, et mesilasvaha neutraliseerib põledes õhus olevaid saastaineid, allergeene, tolmuosakesi. Meil pakutavad soja-, rapsi-, palmi- ja kookosvahast küünlad on Eestisse imporditud ja seega suurema keskkonna jalajäljega materjalist.

Meie küünlad on tehtud Pärnumaa mesilaste poolt toodetud vahast, mis pärineb Kastna rannaniidult, Jäärumetsast ja Nätsi-Võlla rabast. Mesilased kasutavad seda vaha, et ehitada kärjekannud oma järglaste kasvatamiseks ja toiduvarude hoidmiseks. Mesilaspere toodab vaha kõige enam just pere aktiivse kasvamise ja korje ajal, mais ja juunis, kui vajatakse uusi kärjekanne ning kaanetatakse vahaga meekanne. Sügiseks jääb kärjepinda kõvasti üle ning nii saab vaha kasutada ka küünalde tegemiseks.

Mesilasvaha küünal on põledes mesise taru aroomiga ning vahale ei ole lisatud muid aroom- ega lõhnaaineid. Ühe küünla põlemisaeg on umbes 1 tunni ja 50 minuti jooksul.

Kui küünalt põletad, ole ettevaatlik ja järgi tuleohutuse reegleid. Ära jäta küünalt valveta ja hoia seda süttivatest materjalidest eemal. Kui põletad mitu küünalt korraga, jäta nende vahele vähemalt 10 cm – nii väldid ohtlikku kuumust ja tagad ühtlase põlemise.

Title

Go to Top